Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 01. 06. 2009

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL PLUMLOV    0:1  (0:0)

Střídal :

Mach ( Ji.Antoníček )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Prakticky celou neděli propršelo a v průběhu první půle déšť ještě zesílil a tak se u nás nehrál fotbal, ale vodní pólo ( viz fotky v galerii ), a ještě jsme si celkem "slušně" rozbili hřiště. Zápas měl všechny atributy "derby", ale bohužel počasí udělalo své a tak moc pohledného k vidění na hřišti nebylo. Hosté vstoupili do zápasu lépe, ale po deseti minutách jsme převzali iniciativu, ale bohužel ze šancí se nic nevyklubalo. Mohli jsme kopat penaltu, když po rohu směřovala hlavička do sítě, hráč Plumlova ji vyrazil rukou, ale nepískalo se nic, resp. pískl se na polovině hřiště míč rozhodčího.

Ve druhé půli jsme byli v počátku lepším celkem, kopali jsme několik rohů a trestných kopů, ale plumlovská obrana všechno odvrátila. V 55.minutě došlo ke kurióznímu momentu, když útočník hostů střílel z malého vápna téměř do prázdné brány, míč kopl ale po zemi a ten se na brankové čáře zastavil v kaluži vody a místo branky si pro něj Roman Švéda pohodlně došel. Tady nám počasí pomohlo, ale o tři minuty později už stálo proti nám. Trestný kop Kutného, téměř ze 40 metrů prolétl přízemní střelou přes tři naše hráče a těsně před Švédou na promáčeném terénu skočil a prošel do sítě 0:1. Tato branka našim mužstvem viditelně otřásla a i když se kluci snažili, tak těžký terén nám už vyrovnat nedovolil. Prohra 0:1 znamená, že o záchranu v soutěži budeme bojovat až do posledního kola.