Muži B - 24.kolo : S.Čechovice "B" - FC Výšovice 3:2 (2:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 01. 06. 2009

30.5.2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - FC VÝŠOVICE    3:2  (2:0)

Branky : 1 : 0 P.Nakládal ( Pe.Haluza ), 2 : 0 Chmelík ( Pe.Haluza ), 3 : 2 L.Šťastný přímý kop

Trajer

Ja.Antoníček    -    M.Bilík    -    L.Šťastný    -    P.Antoníček

Vítek    -      Pe.Haluza    -      P.Nakládal    -    Drešr

J.Horák    -    Chmelík

Střídali : Mach ( Vítek ), Kolečkář ( Pe.Haluza ), R.Lisický ( Chmelík )

Trenér : Stanislav Bilík

Existenční zápas a pro nás utkání jara, jsme naštěstí po velkém boji zvládli. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a v 11.minutě jsme se ujali vedení. Po trestném kopu, který prováděl Petra Haluza se trefil do sítě Výšovice Petr NAKLÁDAL. Po brance se rozehráli i hosté a během několika minut si vypracovali 3 šance, které však gólem neskončily. Naopak další naše standardka přinesla změnu stavu. Haluza kopal roh, v pokutovém území se k míči dostal Bořek CHMELÍK a opakovanou střelou zvýšil na 2:0. Těsně před poločasem nás dvakrát podržel Lukáš Trajer a tak se šlo do šaten za stavu 2:0.

Bohužel dvoubrankové vedení nás ukolebalo a soupeř toho náležitě využil. Nejprve Výšovice přesnou střelou k tyči snížily na 2:1 a 75.minutě po trestném kopu, který Trajer vyrazil pouze před sebe, vyrovnaly na 2:2. V této chvíli to s námi nevypadalo vůbec růžově. Naštěstí vzal na sebe odpovědnost zkušený Laďa ŠŤASTNÝ, který z trestného kopu přesnou střelou k tyči rozhodl o naší výhře 3:2. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale branku dosáhli pouze z ofsajdu a tak jsme se mohli po závěrečné hvizdu radovat my. Toto vítězství nám záchranu v soutěži přiblížilo nadosah, ale musíme ještě udělat ten důležitý poslední krok !!!