Přípravka C turnaj v Čechovicích 24.5.2009

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 26. 05. 2009

Turnaj přípravek roč

Turnaj přípravek roč.2002 a mladší v Čechovicích

V neděli 24.5.2009 jsme pořádali turnaj pro naše nejmenší fotbalisty ročníku narození 2002 a mladší. Na tento turnaje přihlásila mužstva SK Sigma Olomouc, FC Svratka Brno, 1.FC Přerov, TJ Haná Prostějov, FK Němčice a domácí TJ Sokol Čechovice.

Čechovice – FK Němčice   5 : 2       (5:1)

Branky: 1:0 Ráček, 2:0 Ráček (Jahelka), 3:0 Ráček (Klimeš), 4:0 Šubrt F. (Ráček), 5:1 Šubrt F. (Klimeš)

Jako první soupeř nás čekali Němčice. Kluci neponechali nic náhodě a hned od začátku se do soupeře zakousli a vypracovali si takový náskok po brankách  Ráčka a Šubrta F., že na druhý poločas mohli naskočit i kluci z střídačky.

Čechovice – 1.FC Přerov   5 : 0       (2:0)

Branky: 1:0 Šubrt F., 2:0 Klimeš, 3:0 Ráček, 4:0 Ráček (Šubrt F.), 5:0 Ráček (Šubrt F.)

Druhým soupeřem nám byl tým z Přerova, se kterým jsme se už letos potkali na čtyřech turnajích  a ještě ho nedokázali porazit. Tentokrát to, ale dopadlo úplně jinak a do poločasu se po brankách Šubrt F. a Klimeše ujímáme dvougólového vedení. Zkraje druhého poločasu přidává tři branky Ráček a zápas opět dohrávají kluci z lavičky.

Čechovice – TJ Haná Prostějov   5 : 2   (2:1)

Branky: 1:0 Ráček (Palatka), 2:0 Ráček, 3:1 Ráček, 4:1 Šubrt F. (Klimeš), 5:1 Klimeš

Další náš tradiční soupeř a městský rival. Od začátku soupeře přehráváme a počáteční tlak úročíme dvěma brankami Ráčka. Škoda jen nevyužitých dalších šancí. Soupeř z jednoho protiútoku snižuje na rozdíl jedné branky. Do druhé půle kluci vletěli jak uragán a po gólech Ráčka, Šubrta F. a Klimeše si budují rozhodující náskok a zápas opět dohrávají kluci z lavičky.

Čechovice – FC Svratka Brno   0 : 1      (0:1)

S tímto soupeřem jsme sehráli smolný zápas. Soupeř hrál natěsno a nedával nám vůbec prostor ke střelbě. I když se hrálo na půlce soupeře tak soupeř z brejku od tyčky otvírá skóre zápasu. Přes snahu alespoň vyrovnat se nám nedaří i když některé šance jsou více jak stoprocentní ( Filip Šubrt dvakrát před prázdnou brankou). Soupeř ještě z jednoho brejku nastřeluje tyč, ale skóre se už nemnění.

Čechovice – SK Sigma Olomouc   0 : 8    (0:3)

Suverén turnaje Olomoucká Sigma nám ukazuje jak se trestá každá chyba a hned prohráváme o dva góly. Pak máme i šanci my, ale Klimeš jen nastřeluje brankaře. Soupeř si v poklidu hlídá vedení a do poločasu ještě přidává další branku. V druhém poločase je už vidět, že základní pětka toho má už dost a dostávají prostor i ostatní kluci. Soupeř zaslouženě vítězí v tomto zápase a tím i vyhrává celý turnaj.

Před posledním zápasem turnaje mezi 1.FC Přerov a FC Svratkou Brno je jasné, že tento zápas bude rozhodovat o konečném umístění našeho mužstva na turnaji. Pokud zvítězí Přerov tak jsme druzí a pokud bude bodovat Brno tak jsme třetí.

Do posledního zápasu vstoupilo lépe Brno a ujímá se vedení, ale Přerov se nevzdává a do poločasu otáčí výsledek. Po přestávce Přerov přidává další branky a vítězí 4:1 nad Brnem. Díky tomuto vítězství se posunuje Přerov na třetí místo a nepopulární čtvrtá příčka zůstává Brnu.