Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 17. 05. 2009

SK JESENEC - SOKOL ČECHOVICE    4:2  (2:1)

Branky : 2 : 1 Začal ( Bilý ), 4:2 Bílý penalta

Střídal :

Prášil ( Chmelík )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Krátký komentář k dnešnímu utkání by mohl znít asi takto : v Jesenci se NEDALO vyhrát !!!

Hned ve třetí minutě vstřelili domácí branku rukou !!!, ale ta byla nepochopitelně uznána. V 10.minutě minutě signalizoval pomezní rozhodčí místo autu pro nás roh pro domácí a ti z něj vstřelili druhou branku. Po tomto úvodu jsme se dlouho nemohli dostat do hry, ale v závěru poločasu jsme přece jenom branku vstřelili. Na roh Bílého si krásně naskočil uzdravený Marek ZAČAL a bylo to 2:1. V úvodu druhé půle znovu zaúřadoval rozhodčí, který místo odkopu od naší brány ukázal roh a při obsazování hráčů jsme udělali hrubou chybu a domácí nás potrestali potřetí. Naši hráči se z této branky rychle oklepali a přitlačili jsme Jesenec na jejich polovinu. Domácí jsme přehrávali a po pěkné akci a centru Bílého vstřelil Dvořák hlavou branku, ale bohužel se opět ozval hvizd rozhodčího a ke všeobecnému překvapení ...ofsajd. Marná tedy byla naše snaha o zkorigování výsledku a těsně před koncem přidal Jesenec ještě 4 branku. V úplném závěru odpískal rozhodčí po pěkné individuální akci Lukáše Mráčka a po faulu na něj penaltu, kterou Petr BÍLÝ proměnil a upravil tak na konečných stav 4:2.