Muži B - 22.kolo : S.Určice "B" - S.Čechovice "B" 2:1 (0:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 17. 05. 2009

SOKOL URČICE "B" - SOKOL ČECHOVICE "B"   2:1  (0:1)

Ja.Antoníček    -    M.Bilík    -    L.Šťastný    -    P.Antoníček

Vítek    -      Grepl    -      P.Nakládal    -    Mach

Drešr    -    J.Horák

Střídali : Kolečkář ( Grepl ), Žídek ( Drešr ), Obručník ( Mach )

Na horké půdě v Určicích jsme podali zejména v první půli velmi dobrý výkon, bohužel opět jsme po závěrečném hvizdu odjížděli s prázdnou. Domácí celek jsme výkonem v prvním poločase zaskočili, byli jsme jasně lepší, ale tuto převahu jsme vyjádřili pouze jednou brankou, kterou vstřelil po akci Drešra Pavel VÍTEK. Další šance jsme již neproměnili, když například ta, kterou měl Honza Horák se nazývá stoprocentní. Nezdařil se nám vstup do druhé půle a soupeř po chybě v obraně hned ve 46.minutě vyrovnal. Domácí se dostali do hry a začali nás přehrávat. Rozhodující branka padla 12 minut před koncem, rychlý protiútok využil domácí kapitán a bylo to 2:1. Naši hráči už síly na vyrovnání nenašli.