Přípravka B na turnaji v Olešnici - 8.5.2009 - 3.místo !!!

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Turnaje venku 2009, Vydáno dne: 16. 05. 2009

Komentář k turnaji v Olešnici

První výborný výsledek na turnaji venku !!!

Volný páteční den jsme využili k účasti na turnaji v Olešnici, kterého se zúčastnilo 8 mužstev. Byli jsme zařazeni do skupiny spolu s Černovírem, Uničovem a FK Mohelnice 2000. Kluci zápasy ve skupině zvládli a postoupili ze 2.místa do semifinále. Tam jsme se utkali s naším tradičním soupeřem z Bouzova a i když jsme dlouho vedli, nakonec jsme podlehli 1:4. Chuť jsme si spravili v boji o bronzové medaile s SK Loštice. Tento zápas zvládli naši hoši s naprostým přehledem, zvítězili 4:0 a domů si vezeme pohár a medaile za 3.místo. Kluci bylo to výborné, jen tak dál.

SESTAVA

Sestava : Maděrka, Synek, Běhal, Sklenář, Páleník, Flajsar, Soldán, Řehák J., Řehák M., Kosek P., Kosek J., Batěk, Hájek,

Trenéři : Aleš Maděrka a Josef Sklenář

1. SOKOL ČECHOVICE – SLOVAN ČERNOVÍR   3:0 ( 2:0 )

Branky : 1:0 Páleník, 2:0 Batěk, 3:0 Batěk

Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale asi v 6.minutě se svým důrazem prosadil před brankářem Kuba PÁLENÍK a o chvíli později zvýšil střelou z dálky Tomáš BATĚK. Ve druhé půli se snažili kluci přidat další branky, ale podařilo se to už jenom Tomáši BAŤKOVI, který upravil skóre na konečných 3:0 a toto vítězství znamenalo výborný vstup do turnaje.

2. SOKOL ČECHOVICE – SK UNIČOV   0:1 ( 0:1 )

Branka : -----

V dalším zápase nás čekal náš tradiční a silný celek SK Uničov. S favorizovaným soupeřem jsme drželi celý zápas krok, ale nakonec jsme podlehli tím nejtěsnějším rozdílem 0:1.

3. SOKOL ČECHOVICE – FK MOHELNICE   2:0 ( 0:0 )

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Běhal

V posledním zápase ve skupině nám k postupu do semifinále stačila remíza, ale kluci pořádně zabojovali a mužstvo FK Mohelnice 2000 porazili 2:0. První půle byla velmi vyrovnaná, branka nepadla ani na jedné straně, výborně si počínal v bráně Pavel Maděrka a teprve druhý poločas přinesl rozhodnutí. Úvodní gól padl po střele Jirky Běhala, který před brankou nastřelil "zadní" část těla Honzíka SKLENÁŘE ( stejným způsobem dával góly i jeho otec ) a vedli jsme 1:0. Druhý gól zařídil znovu Jirka BĚHAL, který tentokrát již přímý kop proměnil sám. Po závěrečném hvizdu jsme se tedy mohli radovat z postupu do semifinále.

SEMIFINÁLE

4. SOKOL ČECHOVICE – SOKOL BOUZOV   1:4 ( 1:2 )

Branka : 1:0 Běhal

S domácí Bouzovem jsme dobře začali a z přímého kopu se "ronaldovsky" trefil Jirka BĚHAL. Téměř celou první půli jsme byli lepším celkem než domácí, ale další šance jsme nevyužili, zejména hlavička Sklenáře po gólu přímo volala. Teprve v závěru poločasu, domácí vyrovnali a následně se dostali do vedení. Ve druhé půli přidali ještě dvě branky a bylo to 1:4. Posledních 5 minut hry odehráli na hřišti střídající hráči ( Martin a Honzík Řehák, Jirka Hájek, Kuba Jeřábek, Pavel a Honza Kosek ) a odvedli velmi pěkný výkon. Domácí nás sice porazili, ale s předvedenou hrou jsme byli spokojeni.

O 3-4.MÍSTO

5. SOKOL ČECHOVICE – SK LOŠTICE   4:0 ( 2:0 )

Bitvu o bronzové medaile rozhodl v tomto zápase střelecky disponovaný Kuba FLAJSAR. První branku vstřelil přelobovaním vybíhajícího brankáře Loštic a druhý gól dal, když předvedl svůj důraz před bránou, vydoloval míč ze spleti těl a poslal ho za brankovou čáru. Jedinou šanci Loštic v první půli zlikvidoval vynikají Pavel Maděrka. Třetí gól přidal střelou z dálky Tomáš BATĚK a o držitelých bronzových medailí bylo rozhodnuto. Poslední branku dal z trestného kopu Honza SKLENÁŘ a poté jsme se již mohli radovat ze zisku cenného kovu.

Branky : 1:0 Flajsar, 2:0 Flajsar, 3:0 Batěk, 4:0 Sklenář