Muži B - 21.kolo : S.Čechovice "B" - S.Zdětín 2:0 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 10. 05. 2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL ZDĚTÍN   2:0  (1:0)

Branky : 1:0 J.Klváček ( Prášil ), 2:0 Prášil ( J.Horák )

J.Klváček    -    J.Horák

Střídali :

Žídek ( J.Klváček ), P.Nakládal ( Mach ), P.Antoníček ( Vítek )

Trenéři : Stanislav Bilík a Petr Antoníček

V sobotu 9.5. jsme sehráli na svém hřišti velmi důležitý existenční zápas se Sokolem Zdětín. Do zápasu vstoupil lépe zkušený tým hostí, ale postupem času se hra začala vyrovnát. V prvních 20 minutách měl jedinou šanci Zdětín, když po rohovém kopu chtěl Eda Drešr odhlavičkovat míč, ale "krásně" trefil naši bránu a Lukáš Trajer musel vytáhnout jeden ze svých exceletních zákroků, aby míč vytěsnil mimo bránu. Poté jsme začali hrát i my a výsledkem naší snahy byla branka, která padla ve 33.minutě, kdy se po pěkné akci na jeden dotek mezi Horákem a Prášilem trefil ze 16 metrů Josef KLVÁČEK, který se ale bohužel při akci zranil a musel být střídán. Do šaten jsme tedy šli za stavu 1:0 pro nás.

Do druhé půle nastoupil místo Macha Petr Nakládal a v 50.minutě přišel do hry i Petr Antoníček, aby vystužil defenzivní hru našeho týmu. A obranná hra se nám v tomto zápase celkem dařila, v podstatě jsme Zdětín nepustili do žádné vyložené šance. Nebezpečné měl soupeř pouze rohové kopy, které byly zahrávány na jejich vysoké hráče, ale se všemi si poradil brankář Trajer. Definitivní pojistku přinesla 73.minuta, kdy po levé straně unikl rychlonohý Honza Horák, předložil ideální přihrávku nabíhajícímu Míšovi PRÁŠILOVI a ten z velkého vápna vypálil nechytatelnou bombu, která se odrazila od břevna do brány - 2:0. O chvíli později pálil Marek Žídek, ale bohužel střela šla těsně vedle levé tyče. Do konce zápasu se na skóre již nic nezměnilo, a tak jsme mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího slavit po dlouhé době velmi důleité vítězství.