Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 02. 05. 2009

SOKOL KLENOVICE - SOKOL ČECHOVICE    2:1  (1:1)

Střídal :

T.Bilík ( Ji.Antoníček )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Bohužel z našeho pohledu není k utkání moc co psát. Ve 14.minutě jsme se sice ujali vedení po brance, kterou vstřelil PETR HALUZA , ale to bylo z naší strany vše. Přizpůsobili jsme se znovu hře soupeře a výsledkem byla nakopávaná a nesourodá hra. Domácí vyrovnali těsně před přestávkou a do šaten se šlo tedy za stavu 1:1. Druhá půle již byla vyloženě remízová, ani jedno mužstvo si nevypracovalo pořádnou šanci, nicméně domácím se podařilo po jedné standardní situaci dotlačit míč do sítě a rozhodli tak o svém vítězství 2:1. Bohužel neumíme hrát na mužstva z konce tabulky, snad to tedy bude příští týden s Bělotínem lepší ?!!!