Přípravka "B" - 12.kolo : S.Čechovice - S.Kojetín 0:2 a 0:7

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 01. 05. 2009

12. kolo - 25.4. 2009

Sokol Čechovice "B" - Slavoj Kojetín "B" 0 : 2 ( 0 : 2 )

Sokol Čechovice "B" - Slavoj Kojetín "A" 0 : 7 ( 0 : 3 )

Sestava : Spurný, Synek, Cigr, Běhal, Sklenář, Páleník, Soldán, Řehák J., Řehák M., Kosek P., Kosek J., Jeřábek, Frohn, Schuster, Batěk, Hájek

Trenéři : Aleš Maděrka a Josef Sklenář

V zápase s béčkem Kojetína jsme se chtěli pokusit sebrat tomuto soupeři nějaký bod, ale bohužel se nám to nepodařilo. Stále se ještě nedokážeme vypořádat s fyzickou vyspělostí kluků, kteří jsou o 2 roky starší než naši mladíci. Nicméně všichni věříme, že to bude brzy jinak. V první půli jsme dostali 2 smolné góly a i když byl druhý poločas velmi vyrovnaný, vstřelit gól se nám nepodařilo. Velmi blízko byl k němu Tomáš Batěk, který si krásně navedl míč před brankáře, ale ten vytlačil jeho střelu do tyče. Zápas tedy skončil naší prohrou 0:2. Škoda.

Ve druhém utkání proti A mužstvu se soupeř dokázal přes náš obranný val prosadit 7x a tak výsledek byl na konci zápasu celkem jednoznačný 0:7.