Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 27. 04. 2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL OTASLAVICE   1:4  (1:2)

Drešr    -    T.Kučera

Střídali :

Holinka ( Vítek ), R.Lisický ( P.Nakládal )

Trenér : Petr Antoníček

V tomto zápase se nám toho moc nepovedlo. Pouze v úvodu utkání jsme soupeře přehráli, ale od vyrovnání už byly Otaslavice lepším celkem. Vše mohlo být třeba jinak, kdyby Eda Drešr hned 7.minutě proměnil samostaný "nájezd", bohužel ale nedal. Pak jsme se sice ujali vedení brankou jarního střelce Honzy HORÁKA, ale to bylo z naší strany vše. Do 45.minuty soupeř výsledek otočil a na začátku druhé půle jsme si téměř sami dali třetí branku a bylo rozhodnuto. Druhý poločas byl z naší strany hodně utrápený a po vyloučení Drešra po druhé žluté kartě, jsme byli rádi, že rozhodčí zápas za stavu 1:4 ukončil. V další kole nás čeká derby ve Vrahovicích a všichni věříme, že na horké půdě aspiranta postupu uhrajeme důstojnější výsledek.