Mladší žáci 14.kolo Sokol Čechovice - SK Chválkovice 7:0 (6:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 20. 04. 2009

19.4.2009

SOKOL ČECHOVICE - SK CHVÁLKOVICE   7:0  (6:0)

Branky : 1:0 Hejduk (Přikryl), 2:0 Kiška (Přikryl), 3:0 Přikryl (Kravák), 4:0 Přikryl (Heduk), 5:0 Kiška (Lachman), 6:0 Sigmund (Kiška), 7:0 Blahoušek (Přikryl)

Trenéři : Jančík, Dopita

S Chválkovicemi dosáhli mladší žáci další povinné vítězství nad mužstvem ze spodku tabulky. V prvním poločase jsme si vyzkoušeli hru na tři útočníky a na výsledku to bylo hned poznat. Do druhé půle se mužstvo zrcadlově otočilo a v útoku nastoupili obránci a do obrany šli útočníci. I přesto se ještě jednou dokázali kluci prosadit.

Tímto zápasem nám skončila série se slabšími soupeři a teď nás čekají zápasy pravdy, s mužstvy z čela tabulky.