Přípravka "B" - 10.kolo : S.Čechovice - SK Hranice 0:5 a 0:16

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 11. 04. 2009

10. kolo - 11.4. 2009

Sokol Čechovice "B" - SK Hranice "B" 0 : 5 ( 0 : 1 )

Sokol Čechovice "B" - SK Hranice "A" 0 : 16 ( 0 : 7 )

Sestava : Maděrka, Synek, Cigr, Běhal, Sklenář, Páleník, Soldán, Řehák J., Řehák M., Kosek P., Kosek J., Jeřábek, Frohn, Schuster

Trenéři : Aleš Maděrka a Josef Sklenář

Úvodní zápasy jarní části krajského přeboru jsme sehráli proti velmi silným týmům z SK Hranice. Bohužel naši mladší kluci zatím na soupeře, jejichž celky jsou složeny z hráčů ročníku 1998 a 99 nestačí. V prvním zápase jsme se celkem drželi, poločas skončil 0:1 a hra byla docela vyrovnaná. Ve druhé půli nám ale hosté nastříleli další 4 branky a zápas skončil 0:5. Ve druhém zápase, proti 2.celku tabulky jsme odolávali pouze v začátku, pak už se projevil velký věkový rozdíl a fotbalové umění. Áčko Hranic nám nasázelo 16 branek, nicméně u našich fotbalistů už byl vidět zřetelný fotbalový posun oproti podzimní části. Paradoxně jsme i proti tomuto týmu mohli vstřelit 2 branky, největší šanci měl Kuba Páleník, který minul úplně prázdnou bránu ( nevadí Kubo, příště to už vyjde ! ) a o chvilku později, po rohu dorážel před brankou Martin Soldán, ale brankář Hranic šanci zneškodnil. Příště jedeme na Viktorku Přerov, tak se pokusíme vstřelit branku tam !!!!