Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 05. 04. 2009

SOKOL MOSTKOVICE - SOKOL ČECHOVICE    2:1  (1:1)

Střídali :

Pa.Haluza ( Prášil ), Kovařík ( Chmelík )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Utkání jsme začali velmi dobře a hned ve 3.minutě jsme se ujali vedení, když nahrávkou vybídl ke skórování Petr Haluza CHMELÍKA a ten proměnil. Domácí vyrovnali v 11.minutě. O chvíli později měl velkou šanci Prášil, ale brankář Mostkovic skvěle zasáhl a hned v zápětí byl nařízen pokutový kop za stažení Chmelíka. Bohužel exekutor Jirka Antoníček ji neproměnil. Ve druhé půli byl v 60.minutě vyloučen domácí Vojtíšek, ale přesilovku jsme vůbec nezužitkovali. Měli jsme sice 2 nebezpečné střely z kopačky Petra Haluzy, ale výborný domácí brankář obě zlikvidoval. 5 minut před koncem byl vyloučen i náš hráč Pavel Gréza za stažení útočníka a 2 minuty před koncem udeřilo. Střídající Radim Karafiát ze z 18 metrů trefil krásně k tyči a bylo to 2:1. Ještě v samotném závěru jsme mohli alespoň vyrovnat, ale Petru Bílému chyběl k dorážce krok. Takže z Mostkovic odjíždíme bohužel s prázdnou.