SOKOL ČECHOVICE - 1.HFK OLOMOUC "B"    1:1  (1:1)

Jáhl ( Žídek ), Matoušek ( Zacpal ), Chocholáč ( Grepl ), Meixner ( Hruda )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Martin Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V úvodním jarním zápase přivítali naši dorostenci silné záložní mužstvo 1.HFK Olomouc "B", které bylo po podzimu na 2.místě krajského přeboru. A zápas skončil remízou 1:1.

Soupeř byl velmi kvalitní, důkladně jsme se na něj připravili a bojovností jsme uhráli cennou remízu. Prvních 20 minut byl soupeř jednoznačně lepší, pak se hra vyrovnala a na brankové šance jsme byli nakonec lepší my. Hosté se dostali do vedení v 15.minutě, nám se podařilo vyrovnat nechytatelnou střelou Zacpala ze tří metrů, těsně před koncem první půle. Další naše šance už zůstaly nevyužity, nastřelili jsme břevno a Nakládala ve druhé půli zázračně vychytal brankář. Posledních 5 minut nás hosté přitlačili, ale spolehlivá obrana a brankář Piták vše vyřešili. Velmi dobře zahráli oba stopeři ( M.Horák a T.Bilík ) a i krajní obránci nezůstali pozadu. Celé mužstvo si za bojovnost zaslouží pochvalu.