4. kolo FKM Opatovice - S.Čechovice 2:1 ( 2:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 31. 08. 2008

FKM OPATOVICE - SOKOL ČECHOVICE   2:1  (2:0)

Bílý    -      Langr    -      Kovařík    -    Ji.Antoníček

Pe.Haluza    -    Lisický

Střídal : Prášil ( Chmelík )

Trenér : Jaroslav Šťastný

K zápasu v Opatovicích, které se po třech odehraných kolech pyšnily plným bodovým ziskem, jsme zajížděli oslabeni o tři klíčové hráče Vinklárka, Šteigla a Začala. Tento fakt pasoval domácí celek do role jasného favorita.
        V začátku utkání se však papírové předpoklady nenaplnily a bylo to právě naše mužstvo, které mělo v úvodní půlhodině jednoznačně více ze hry. Bohužel se ale nepodařilo zužitkovat žádnou z celé řady standardních situací, když hlavně hlavička Lisického z malého vápna po gólu doslova volala. Pověstné nedáš – dostaneš se naplnilo v 35. minutě. Po rychlém brejku došlo na hranici našeho velkého vápna k tvrdému souboji domácího útočníka s Chmelíkem, po kterém následovala nechytatelná střela do šibence – 1:0. Po obdržené brance jsme dále pokračovali v aktivní hře, ale naši snahu o srovnání utnuli hráči Opatovic opět rychlým přechodem do útoku a gólem z bezprostřední vzdálenosti po centru z levé strany 2:0.
        Po změně stran naše mužstvo bohužel herně úplně „odešlo“ a jen díky zákrokům Švédy a nepřesné mušky domácích zůstal stav dlouho nezměněn. Do hry jsme se dostali až v poslední čtvrthodině při hře na tři útočníky. Kontaktní gól se nám však podařilo vstřelit až v 89. minutě, když Haluza prodloužil dlouhý nákop hlavou za obranu na BÍLÉHO, který už postupoval sám na branku a podél vybíhajícího brankáře poslal míč do sítě. Na srovnání výsledku už ale zbývalo zoufale málo času, a tak jsme z Opatovic odjížděli opět s prázdnou…